Disclaimer


Gönderdiğiniz e-postaların kurumunuza hukuki sorumluluk verdiğini biliyor musunuz?
Sizi bu sorumluluktan kurtaran çözümümüz var!
 

Kurumunuz aleyhine açılan sürpriz hukuksal davalarla karşılaşmak istemiyorsanız,

Hukuki sorumluluğunuzu yerine getirmek istiyor, kurumunuzu güvence altına almak istiyorsanız, disclaimer/otomatik feragatname sizin için oluşturuldu.

Disclaimer, e-postaların alt kısmında gördüğünüz açıklama satırlarıdır. Şirketinizin adına çalışanlarınız tarafından gönderilen kurumsal e-postaların altında feragatname olarak yer alır. Gönderilen e-postalar Disclaimer sayesinde sadece çalışanınızın adına gider ve doğabilecek herhangi bir sorunda şirketinizi güvence altına alan bir hizmettir.

NEDEN DİSCLAİMER KULLANMALISINIZ?

  • Hukuki sebepler den dolayı

Disclaimer e-posta transferleri sırasında meydana gelen istenmeyen durumlardaki sorumluluğunuzdan feragat etmenizi sağlar.
Üçüncü şahıslara sizin isteğiniz dışında virüslü mail gitmesi, spam içerikli e-posta gitmesi hem kurumunuzun hem de sizin maddi ve manevi kaybınıza sebep olmaktadır.
Aynı şekilde kurumunuz veya çalışanınız tarafından yanlışlıkla farklı e-posta adresine gönderilen mailler yüzünden kurumunuzun güvenilir imajı sarsılabilir ve benzeri vakalarla karşılaşabilirsiniz.
Disclaimer bu tür risklere karşı yasal bir uyarı ve önlem niteliği taşımaktadır.

  • Reklam ve Pazarlama amaçlı
Disclaimer ile e-postalarınıza şirketinizin sloganını, yeni çıkan bir ürününüzü, adres ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek hem kurumunuzun tanınmasına hem de kurumunuzun profesyonel imajını sergilemenizi sağlayabilirsiniz.