Linux Çözümleri (ParaBox)


Beklenmedik virüslere karşı koruma
Spamlardan bıktınız mı? ParaBOX ile spamlara son!
ParaBox da sizi güvende hissettirecek özellikler;

  •  Esnek ve güçlü Firewall yapısı,
  •  Otomatik güncellenen anti virüs veritabanı,
  •  Kendi kendine öğrenen spam tanıma sistemi ile ihtiyaçlarınıza yönelik özel kurgulanmış internet sunucuları sizin kullanımınızı bekliyor.
ParaBOX Internet Sunucu
PARABOX

ParaBOX, tüm Internet servislerini içeren bir Internet sunucudur. Bu sunucu üzerinde birden çok web sitesini yayınlayabilir. Bu alan adlarına elektronik posta (POP3,IMAP,POP3S,IMAPS)servisi, webmail servisi, anti-virüs servisi, anti-spam servisi, FTP servisi ve MySQL veritabanı servislerini verebilirsiniz. Web arayüzünden çekirdek sisteme erişmeksizin tüm alan adlarını ve kullanıcı hesaplarını yönetebilirsiniz.

E-Posta Sunucusu ile açık kaynak kodlu ürünlerle gelişmiştirilmiş üstün spam ve virus koruması desteği ile e-posta haberleşmenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ParaBOX ile sınırsız e-posta hesabına sahip olabilir, tüm alan adlarınızı da aynı sunucu üzerinde barındırabilirsiniz. web tabanlı e-posta hesap yönetimi sayesinde alan adlarınızı ve mail hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

ParaBOX, otomatik olarak Internet'den güncellenen anti spam yasak listeleri ve kendi kendine öğrenen spam tanıma sistemi ile spam lere karşı koruma sağlar. Internet'den otomatik güncellenen anti-virus veritabanı ile sizi en yeni viruslerden korur.

PHP, PYTHON, PERL dillerine bütünleşik destek veren ParaBOX Web sisteminde LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) plartform uygulamalarının tümü barındırlabilir. SSL desteği ile web sitenizde sunduğunuz kredi kartı, parola gibi bilgileri güvenli bir biçimde sunmanıza imkan verir.