Web Programlama ve Tasarım


Günümüz dünyasında tanıtım, satış, müşteri destek hizmetleri ve halkla ilişkiler gibi faaliyetler internet üzerinden yapılmaktadır. Web sitesi kurumların sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan hizmetler veya ürünler ise tüketicisine ulaştırılamaz ve pazarlanamaz. Web siteniz varsa:
  • Şirketinizi uluslar arası bir ortama taşır.
  • Yeni müşterilerin sizi bulmasını sağlar.
  • Reklam broşürlerinizi ve dokümanlarınızı elektronik ortama taşır.
  • Maliyetlerinizi azaltır.
  • Etkili bir tanıtım aracıdır.
  • Bilgilerinizi daha hızlı güncellemenizi sağlar.
  • Firmanıza kurumsal kimlik ve prestij kazandırır.
  • Ürünlerinizin 7/24 tanıtımını yapmanızı sağlar.
  • Firmanızın teknolojik olarak çağa ayak uydurmasını sağlar.

Unutmayın ki, insanlar bir hizmet veya ürünü almadan önce internette araştırma yaparlar.

Ayrıca şirket veya kurumların web sitesinin olması Türk Ticaret Kanunun 1502 sayılı maddesiyle birlikte yasal bir zorunluluk haline getirilmiştir.

Neden Biz?

Web siteniz dünyaya bakan yüzünüzdür. Sitenizin iyi bir şekilde hazırlanması kurumunuza saygınlık kazandırır. Teknolojileri olarak profesyonel web tasarım ve programlama uygulamalarında belirli adımları takip etmekteyiz, bunlar özet olarak;

Sektörel Tanıtım Analizi
Şirketiniz için 5 kişilik profesyonel bir ekip oluşturulur ve 1 proje yöneticisi atanır. Sektörünüzle ilgili araştırmalar yapılır, hedef kitleniz belirlenir ve şirketinizi yerinde gözlemleyip sektörünüz ile ilgili ücretsiz olarak analiz raporu hazırlanır. Hazırlanan analiz raporuyla birlikte, web sitenizin oluşturulması için size teklif gönderilir. Ücretsiz olarak sektörel tanıtım analiz raporunuzun ve teklifinizin de hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

İçerik Belirleme
Web sitesinde kullanılacak yazılı ve görsel içerik hazırlandıktan sonra, site haritası belirlenir ve proje planı oluşturulur.

Uygulama ve Geliştirme
Kurum profiline ve müşterilerin beklentilerine uygun, kolay kullanım ve tam verim sağlayan uygulama gerçekleştiriyor. Firma onayını takiben siteyi yayına alıyoruz.

Teknik Destek ve Danışmanlık
Web sayfanızı profesyonel olarak hazırlandıktan sonra sayfanızın arama motorlarında ön sıralarda çıkabilmesi için arama motoru optimizasyonunu uyguluyoruz. Hazırlamış olduğumuz projelere tam teknik destek vermekte, gelişen teknolojiye paralel gerekli yenilikleri uygulamaktayız.